lpg yedek parça
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

LPG Filtre Fiyatları

LPG Filtre Fiyatları

                LPG filtreleri, tüm karbüratörlü ve sıralı sistemlerde LPG tankından gazı süzüp temizlemektedir. Karbüratörlü sistemlerde bir adet, sıralı sistemlerde ise iki adet olarak bulunan LPG filtresi, karbüratörlü sistemlerde gaz kesicinin içerisinde bulunmaktadır. Bu filtrenin tıkanması halinde ise regülatöre gaz düzensiz bir şekilde gidecek ve bu durumda araçta çekiş ve düzensiz çalışma problemlerine sebep olacaktır. LPG filtresinin tıkanması ise kullanım ömrünün tamamlanması halinde filtrenin hala değiştirilmemesi sebebiyle meydana gelmektedir. Bu nedenle karbüratörlü sistemlerde 40000 kilometrede bir LPG filtrelerinde değişiklik yapılmalıdır. LPG yedek parçaları satışı yapılmakta olan web sitemiz üzerinden son derece uygun LPG filtre fiyatları ile aracınızda LPG filtre değişimi yapabilmek filtre satın alabilirsiniz. Farklı markalara ait LPG filtre seçeneklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve aracınıza uygun bir filtre seçimi yaparak, kredi kartınızı kullanarak satın alma işlemlerini kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

               

Sıralı sistemli LPG araçlarında ise iki adet filtre bulunduğunu yukarıda belirtmiştir. Bu filtrelerden bir tanesi gaz kesicinin içerisinde, bir diğeri de regülatörle enjektörün arasında bulunmaktadır. Regülatörle enjektörün arasında bulunan filtre tıpkı karbüratörlü araçlardaki filtreler gibi kullanım ömrünü tamamladıktan sonra değiştirilmezse enjektörün içerisine gelen LPG yakıtının içinde bulunan kimyasal maddeler filtreden geçer ve enjektörlerin arızalanmasına sebep olur. Arızalanan enjektör ise aracın yakıt tüketimini etkilemekte, çalışma problemlerine sebep olmaktadır. Bu nedenle kullanım ömrünü tamamlayan LPG filtrelerinizi zamanında değiştirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

 

Web sitemizde sıralı sistemler için piyasa fiyatının altında seçeneklere sahip LPG filtre fiyatları ile ucuz ve ekonomik alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ekonomik LPG filtre fiyatları ile satın aldığınız filtreniz, adınıza kesilmiş olan faturası ile birlikte siparişinizde belirttiğiniz adresinize tarafımızdan kargo ile gönderilecektir. Online alışveriş imkanlarımız sayesinde son derece uygun LPG filtre fiyatları ile LPG’li aracınız için yedek parça satın alma işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde tamamlayabilir ve filtre arızası sebebiyle aracınızda oluşan problemlerin yapılacak olan parça değişimi ile giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ucuz ve güveli LPG yedek parça alışverişi için web sitemizi tercih edebilirsiniz. 

LPG Filtre Fiyatları ile İlgili Ürünler

Ekogas Tip Gaz Filtresi

Ekogas Tip Filtre kargo ve KDV dahil 30 TL

Fiyatı: 30,00 TL


Atiker 8 Silindir Enjektör

Atiker 8 Silindir Enjektör Kargo KDV Dahil 320 TL.

Fiyatı: 320,00 TL


Akl Gaz Kesici

Akl Gaz Kesici 60 TL

Fiyatı: 60,20 TL


AKL Gaz Filtresi

Akl Filtre Kargo Kdv Dahil 25 TL

Fiyatı: 25,00 TL


Lovato LPG Beyin Diyaframı

Lovato LPG Beyin Diyaframı Fiyatı 75 TL

Fiyatı: 75,00 TL


Milano Tip Enjektör

Milano Tip Enjektör kargo ve KDV dahil 150 TL

Fiyatı: 150,00 TL


Atiker LPG Beyin Diyaframı

Atiker LPG Beyin Diyaframı 75 TL

Fiyatı: 75,00 TL


Atiker Gold Sıralı Regülatör

Atiker Gold Sıralı Regülatör 325 TL

Fiyatı: 325,00 TL