Kapat

Hakkımızda


Saygı değer ziyaretçilermiz ve müşterilerimiz sizler için elimizden geldiğince bu sayfada her firma gibi LPG YEDEK PARÇA PAZ. SAN. LTD. ŞTİ  geçmişi ve bu günü hakkında merak edilen konulara kısaca açıklama yapalım istedik.
 
Otogaz sektörüne 1997 yılında başlamış olup 2015 yılında ise şirket bünyesi altında LPG Yedek parçalarının satışına www.lpgyedekparca.com.tr sitesi üzerinden başladık. Zaman içinde bilişim ve internet sektöründe yerimizi alarak otogaz sektörü üzerne yaklaşık 200'ün üstünde haber, video, reklam, form ve blog sayfaları kurduk. 
 
www.lpgyedekparca.com.tr e-ticaret sitesi 14.05.2015 tarihinde yayına girmiş olup bu güne kadar Türkiyen'in bütün illeri başta olmak üzere bir çok ilçe kasaba ve köylerdeki LPG yedek parça sıkıntısı çeken müşterimize tedarik ve satış yapmış olmanın mutluluğnu yaşamaktadır. 
 
Sitemiz üzerinden kredi kartı veya kapıda ödeme sistemiyle almış olduğnuz ürünlerin tedariğni bayisi olduğmuz distiribütör firmalarından bayisi olmadıklarmızı distiribütör firmalarına bağlı seyyar toptancılardan faturalı ve garantili olarak siz değerli müşterilerimize alıp satmaktayız. 
 
www.lpgyedekparca.com.tr sitemizin bünyesinde hali hazırda satışta olan parçaları sipariş verebilir ya da sitemizde yer almayan ancak ihtiyacınız olan bir parçayı bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sitemizde bulamadığnız satışta olmayan ihtiyaçlarınız için imkanlarımız dahilinde araştırma ve tedarik hizmeti de sunmaktayız. 
 
Müşterilerimizin bilgileri güvenlik sistemleri ile güvence altına alınmış olup sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz Global Sign 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılarak korunmaktadır. Amacımız sadece para kazanmak değil elimizden geldiğince sizlerin aracında oluşan sorunna çare bulmaktır. Destek hattımızı mesai saatleri içerisinde arayarak aracınızda oluşan sorunların çözümü için ustalarımızdan destek alabilirsiniz.

 

LPG Yedek Parça © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır