lpg yedek parça
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Bugüne kadar websitemizi ziyaret eden siz saygı değer ziyaretçilerimiz ve ürünlerimizi satın alan müşterilerimiz için araçlarda oluşabilecek arızaların tespitinden çözümlerine kadar bilgimiz dahilinde genel bilgileri paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 
 
LPG YEDEK PARÇA PAZ. SAN. LTD. ŞTİ olarak, 1997 yılında Sivas'ın iki ayrı noktasında hizmet verdiğimiz LPG montaj atölyelerimizin başarısını zaman içinde bilişim ve internet sektöründe de göstermek amacıyla, e-ticaret yedek parça sektöründe yerimizi alarak otogaz sektörü üzerie yaklaşık 200'ün üzerinde müşteri memnuniyeti odaklı, faydalı bilgiler içeren blog,  haber, video, reklam, form sayfalarını ziyaretçilerimize sunduk.
 
Lpgyedekparca olarak, 2009 yılında e-ticaret sitesi altyapısını kurarak, sektördeki LPG  yedek parça sıkıntısını gidermek ve müşterilere garantili yedek parça değişimi hizmetini sunmak amacıyla 14 Mayıs 2010 www.lpgyedekparca.com.tr olarak  hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuz günden bu yana, Türkiyen'in bütün illeri başta olmak üzere bir çok ilçe kasaba ve köylerdeki LPG yedek parça sıkıntısı çeken müşterilerimize yedek parça tedarik ve satışını e-ticaret sistemimiz ile entegre ederek kredi kartı yada kapıda ödeme sayesinde,  aynı gün kargo ile hizmet vermiş olmanın her geçen gün mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.
 
Müşterilerimizin bilgileri güvenlik sistemlerimiz ile bankaların güvencesi altına alınmış olup sitemiz üzerinden kredi kartınızla sitemizden güvenle oto yedek parça ve lpg ürünlerini satın alarak, ihtiyacınız olan alışverişi yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz Global Sign 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılarak korunmaktadır. 
.
Destek hattımızı mesai saatleri içerisinde arayarak aracınızda oluşan sorunların çözümü için ustalarımızdan destek alabilirsiniz.