lpg yedek parça
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Ve Kullanım Şartları
 
Günümüzde teknolojilerin gelişmesi hem insanlığın yararına hem de insanlığın zararına olmuştur. İnsanlar, internetten alışveriş yapmaya yeni alışkanlık olarak edindiğinden, bu alışveriş sistemine yabancılık çekmekte ve tedirginlik yaşamaktalar. Kullanıcılar genellikle internet üzerinden dolandırılacağı konusunda endişe yaşamakta, bilgileri vermesi yada girmesi halinde borçlanmaktan korkmaktadırlar. Belirtmek istediğimiz nokta ise çok önemli, günlük hayatta kullandığınız kredi kartınızın bilgilerini herhangi birine söylemeniz yada kartınızı bırakmanız halinde dolandırılmanız kaçınılmaz. Ancak internet alışverişlerinde bu durum elbette ki düşünülmüş ve önlemleri alınmış güvenli bir alışveriş hizmeti bankalar tarafından sunulmaktadır.
 
Sizin kartınızı kullanarak, e ticaret sitelerinde alışveriş yaptığı takdirde, site yetkilileri durumu fark eder sizinle irtibata geçerek bilgilendirirler. Mutlaka bankalardan ekstre talep edin ve tüm alışverişlerinizi kayıtlı olarak tutun ve ay sonu karşılaştırma yapın. Elinizdeki bilgiler çelişiyor yada bir ALİŞVERİŞ yaptığınızdan emin değilseniz, firmalarla irtibata geçerek, durumu bildirin.
 
İnternetten alışveriş yaparken, daha önce alışveriş yaptığınız ve güvenilirliği kanıtlanmış kurumsal firmalardan alışveriş yapmayı tercih edin. Alışveriş yapacağınız sitenin, açık adres ve telefonunun olmasını kontrol edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin.  Sipariş verdiğiniz andan itibaren, gerekli firmanın tüm bilgilerini ve sipariş detaylarını kaybetmeyiz. Eğer bir siteden alışveriş yapmak istiyor ama  güvenmiyorsanız alışverişten önce siteye telefon ederek güvenilir olup olmadığını teyit ediniz.
 
Sıkca Sorulan Sorular
 
+ Kredi Kartı İle Alışveriş Yaparken Güvendemiyim ?
 
• Lpgyedekparca.com.tr siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizde güvende olmanız için son güvenlik teknolojileri ile servis sağlayıcılarını kullanarak bilgilerinizi korumaktadır.
 
Sipariş oluştururken  ve ödeme sayfasında dahi kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında yeşil renkte bir kilit olmasına dikkat ediniz. Eğer bu kilit alışveriş yapmak istediğiniz yada lpgyedekparca.com.tr’de yok ise asla bilgilerinizi girmeyiniz. Bu yeşil kilit, bilgilerinizin siz ve banka dışında üçüncü şahıslar tarafından görünmeyeceğinin garantisidir.
 
E-Ticaret sitemizdeki 128 Bit SSL Secure güvenlik sertifikası ve anlaşmalı olduğumuz bankaların servis sağlayıcılarının desteklediği 3D Secure güvenli ödeme sistemi sayesinde alışverişinizi özgürce yapabilirsiniz.