lpg yedek parça
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun

  • Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun
  •                 Araçların yakıt performansını artırabilmek amacıyla LPG sıralı oto gaz sistemleri kullanılan araçlar için gaz filtresi ve yedek parçalar sattığımız firmamızda Brc gaz filtresi satışı yapmaktayız. Gaz filtresi sayesinde aracın yol tutuşu ve yakıt kullanma kapasitesi artacaktır. Brc filtre sistemlerinin satışını yaptığımız firmamızda siz değerli müşterilerimiz için kaliteyi uygun fiyata satışa sunmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde e-ticaret portalında satış yapmakta ve son derece kaliteli yedek parçalar sunmaktayız.
  •                 LPG sistemleri normal sistemlere oranla daha kompleks olup arızalı bir durum söz konusu olduğunda tüm sistem bundan etkilenecek şekilde üretilmişlerdir. Bu nedenle filtre seçiminizdeki uyumsuzluk diğer parçalara da zarar verecek ve aracın performansını doğrudan etkileyerek düşürecektir. LPG filtresi aracınızda yakıt olarak kullanılan gazın süzülme işlemini üstlenir ve süzülen temiz gazın enjektörlere ulaşmasını sağlar. Burada aracın beynine giden gaz dolayısıyla rahat bir yol tutuşu sağlanır. Brc gaz filtresi sayesinde aracınız sorun yaşamaz.
  • Aracın tekleme yapmadan hızlı bir biçimde gidebilmesi ve vites değişimlerinde arıza çıkarmaması için filtre seçimizdeki kalite çok önemli olmaktadır. Filtreleme işleminde gazın gerekli ölçüde süzülmemesi durumunda aracın çalışma prensibinde aksamalar meydana gelecektir. Şirketimizde siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz LPG sistemleri yedek parçalarından olan Brc gaz filtresi sayesinde yolda kalma sıkıntısı yaşamadan aracınızı full performans çalıştırabilirsiniz. Kullandığınız filtrenin fiyatının uygun olması kaliteli olduğu anlamına gelmemekte ve kaliteli bir filtre kullanmanın önemi her daim vurgulanmaktadır.
  • Araçlarınızda gaz filtresi kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri uyum sağlama koşullarıdır. Her marka LPG sistemlerindeki parçalar ile uyum sağlamamakta ve teknik sistemsel sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle uyumlu filtreler tercih etmeniz gerekmektedir. Uyumlu filtre markalarından olan Brc ile sorun yaşamadan aracınızda keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir başka durum ise filtreleme aşamasında gazın süzülmesi ile birken zararlı gazların atıklarıdır. Bu atıklar birsüre sonra aracın filtresini tıkamaya başlar ve performansın düşmesine sebep olur. Bu nedenle her 15.000 km de bir filtrenin değişimin, yapmanız gerekmektedir. 

Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun ile İlgili Ürünler

Atiker Nanofast Anahtar

Atiker Nanofast Anahtarı 90 TL

Fiyatı: 90,00 TL


Mimgas Karbüratörlü Ön Sistem

Mimgas Karbüratörlü Ön Sistem Kargo Dahil 170 TL

Fiyatı: 350,60 TL


Longas Tip Enjektör

Longas Tip Enjektör kargo ve KDV dahil 150 TL

Fiyatı: 150,00 TL


Destro Sıralı Sistem Anahtar

Destro Sıralı Sistem Düğme Kargo KDV Dahil 85 TL

Fiyatı: 85,00 TL


Atiker Regülatör Isı Sensörü

Atiker Regülatör Isı Sensörü Fiyatı Kargo Kdv Dahil 40 TL

Fiyatı: 40,00 TL


Fema Sıcaklık Sensörü

Fema Sıcaklık Sensörü 40 TL

Fiyatı: 40,00 TL


Atiker Benzin Kesici

Atiker Benzin Kesici 45 TL.

Fiyatı: 35,01 TL


Akl Üç Silindir Enjektör

Akl Üç Silindir Enjektör 110 TL

Fiyatı: 125,00 TL