lpg yedek parça
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun

  • Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun
  •                 Araçların yakıt performansını artırabilmek amacıyla LPG sıralı oto gaz sistemleri kullanılan araçlar için gaz filtresi ve yedek parçalar sattığımız firmamızda Brc gaz filtresi satışı yapmaktayız. Gaz filtresi sayesinde aracın yol tutuşu ve yakıt kullanma kapasitesi artacaktır. Brc filtre sistemlerinin satışını yaptığımız firmamızda siz değerli müşterilerimiz için kaliteyi uygun fiyata satışa sunmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde e-ticaret portalında satış yapmakta ve son derece kaliteli yedek parçalar sunmaktayız.
  •                 LPG sistemleri normal sistemlere oranla daha kompleks olup arızalı bir durum söz konusu olduğunda tüm sistem bundan etkilenecek şekilde üretilmişlerdir. Bu nedenle filtre seçiminizdeki uyumsuzluk diğer parçalara da zarar verecek ve aracın performansını doğrudan etkileyerek düşürecektir. LPG filtresi aracınızda yakıt olarak kullanılan gazın süzülme işlemini üstlenir ve süzülen temiz gazın enjektörlere ulaşmasını sağlar. Burada aracın beynine giden gaz dolayısıyla rahat bir yol tutuşu sağlanır. Brc gaz filtresi sayesinde aracınız sorun yaşamaz.
  • Aracın tekleme yapmadan hızlı bir biçimde gidebilmesi ve vites değişimlerinde arıza çıkarmaması için filtre seçimizdeki kalite çok önemli olmaktadır. Filtreleme işleminde gazın gerekli ölçüde süzülmemesi durumunda aracın çalışma prensibinde aksamalar meydana gelecektir. Şirketimizde siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz LPG sistemleri yedek parçalarından olan Brc gaz filtresi sayesinde yolda kalma sıkıntısı yaşamadan aracınızı full performans çalıştırabilirsiniz. Kullandığınız filtrenin fiyatının uygun olması kaliteli olduğu anlamına gelmemekte ve kaliteli bir filtre kullanmanın önemi her daim vurgulanmaktadır.
  • Araçlarınızda gaz filtresi kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri uyum sağlama koşullarıdır. Her marka LPG sistemlerindeki parçalar ile uyum sağlamamakta ve teknik sistemsel sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle uyumlu filtreler tercih etmeniz gerekmektedir. Uyumlu filtre markalarından olan Brc ile sorun yaşamadan aracınızda keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir başka durum ise filtreleme aşamasında gazın süzülmesi ile birken zararlı gazların atıklarıdır. Bu atıklar birsüre sonra aracın filtresini tıkamaya başlar ve performansın düşmesine sebep olur. Bu nedenle her 15.000 km de bir filtrenin değişimin, yapmanız gerekmektedir. 

Brc Gaz Filtresi ile Enjektörlerinizi Koruyun ile İlgili Ürünler

Ag Sıralı Sistem Düğme

Ag Sıralı Sistem Düğme Kargo ve KDV Dahil 85 TL

Fiyatı: 85,00 TL


Brc Tip Gaz Filtresi Seti

Brc Tip Filtre Seti kargo KDV dahil 25 TL

Fiyatı: 25,00 TL


Aldesa Karbüratörlü Anahtar

Aldesa Karbüratörlü Düğme Kargo KDV Dahil 60 TL

Fiyatı: 60,00 TL


Kme Tip Enjektör

Kme Tip Enjektör kargo ve KDV dahil 150 TL

Fiyatı: 150,00 TL


Landi Tip Metal Gaz Filtresi

Landi Tip Metal Filtre kargo ve KDV dahil 45 TL

Fiyatı: 45,01 TL


Atiker Turbo Gaz Kesici

Atiker Turbo Gaz Kesici Fiyatı 75 TL

Fiyatı: 88,50 TL


Vikars Basınç Sensörü

Vikars Map Sensörü kargo ve KDV dahil 200 TL

Fiyatı: 200,00 TL


Mimgas Sıralı Sistem Regülatör Su Dirseği

Mimgas Sıralı Sistem Regülatör Su Dirseği 30 TL

Fiyatı: 35,40 TL